služby

Pro firmy

Malé a střední podniky, větší korporace i zahraniční společnosti patří mezi dlouholeté klienty společnosti FINPLUS. V této oblasti jsme silným a pomocným partnerem, který dokáže připravit individuální řešení na míru, podle potřeb klienta.

Korporace zejména oceňují individuální a odborný přístup, který vždy dokáže najít takové řešení, které odpovídá jejich skutečným potřebám a zapojit se i do případné informovanosti pro zaměstnance společnosti.

V této oblasti například každoročně připravujeme několik projektů pro firemní benefity, které napomáhají utvářet lepší vazby společnosti a jejich zaměstnanců.

ODPOVĚDNOST


Důležitý bod, který u každé větší společnosti a korporace je nutné správně nastavit a utvořit. Ať už se jedná o pojištění odpovědnosti zaměstnanců nebo pojištění členů orgánů společnosti.

MAJETKOVÉ pojištění


Zajišťujeme kompletní pojištění celých areálů i jednotlivých objektů. Vždy najdeme takové řešení, které je ku prospěchu klienta a kryje jeho potřeby.

ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY


Varianta, která může pro zaměstnance přinést spokojené a stabilní pracovní prostředí a motivaci k lepším výkonům a pro zaměstnavatele snížení fluktuace zaměstnanců a zvýšení efektivity práce.

SPECIÁLNÍ RIZIKA


Jedná se o speciální rizika, která klient žádá pojistit. Ve většině případů jde o netypické profese a činnosti, které si vyžadují nestandartní pojištění.

Pro podnikatele

Abyste se mohli plně věnovat svému podnikání, jsme připraveni nabídnout pomocnou ruku. V oblasti drobných i větších podnikatelů máme mnohaleté zkušenosti a spokojené klienty. Výjimkou není ani pojištění zemědělců a zemědělských objektů nebo speciálních profesí jako jsou advokáti nebo notáři.

Ze všeho nejdůležitější je rychlost a jednoduchost daného řešení a na tom vždy stojí úspěšný obchod. To platí i u drobných podnikatelů.

FINANCOVÁNÍ PODNIKATELSKÝCH ZÁMĚRŮ


Koupě komerční nemovitostí, kancelářských prostor nebo obchodních prostor nemusí být vždy jednoduchá záležitost, nicméně se staráme o to, abyste měli maximální servis a jistotu, že vše dobře dopadne.

MAJETKOVÉ pojištění


Pojištění nemovitostí, kanceláří nebo jiných komerčních objektů je záležitost, která musí být kvalitně zajištěna pro případná rizika.

ODPOVĚDNOST


V oblasti podnikání se většina živnostníků několikrát denně dostává do smluvního vztahu se zákníkem. Mysleli jste i na případ, kdy nedopadne vše podle vašich představ? Pro takové situace se používá pojištění odpovědnosti z podnikatelské činnosti.

SPECIÁLNÍ RIZIKA


Jedná se o speciální rizika, která klient žádá pojistit. Ve většině případů jde o netypické profese a činnosti, které si vyžadují nestandartní pojištění. Typickým příkladem je převoz vozidla vašeho klienta mezi různými zeměmi.