služby

Realitní služby

FINPLUS poskytuje komplexní služby ve všech segmentech realitního trhu po celé České republice, které zahrnují nákup, prodej, pronájem a právní i finanční servis. Ve všech těchto oblastech disponujeme odborností a znalostmi, které nás řadí ke špičce v oboru. Uděláme maximum pro to, abychom pomohli dosáhnout vašich cílů.

S důvěrou se na nás obracejí ti, kdo hledají rezidenční či komerční nemovitost ke koupi, nebo naopak chtějí svou nemovitost nabídnout k prodeji. Díky široké nabídce, znalosti trhu, obsáhlé databázi kontaktů, moderním technologiím, pozornosti vůči přáním klienta a smyslu pro detail jsme silným partnerem.

VYHLEDÁNÍ NEMOVITOSTI


Pokud jste se rozhodli pro nové bydlení, díky moderním technologiím jsme schopni najít nemovitost na míru. Na základě poptávky filtrujeme nabídky nemovitostí a informujeme pouze o tom, co vás skutečně zajímá. Data získáváme nejen od jiných makléřů, ale také ze soukromé inzerce majitelů.

PRODEJ NEMOVITOSTI


Vlastníte nemovitost a rozhodli jste se ji prodat? Spolupráce s naším profesionálním týmem vám zajistí odborné znalosti a podporu podle vašich potřeb. Komplexní realitní servis poskytujeme v té nejvyšší kvalitě a zajistíme veškeré služby - od přípravy dokumentace až po financování pro kupujícího.

MONITOR DRAŽEB


Žijeme v 21. století a každý rok více klientů kupuje nemovitost v dražbě, čímž ji získá levněji než běžnou koupí. Stačí se jednoduše zaregistrovat na tomto odkazu a získáte přístup k aktuálním dražbám, nebo se podívejte, jak to funguje. O nic víc se nemusíte starat, protože připravíme financování, nemovitost za Vás vydražíme a také se postaráme o všechny ostatní služby.