Monitor dražeb

Co to je?

Koupě nemovitosti v dražbě je v poslední době stále žádanější, protože se můžete dostat k levným nemovitostem. Celý proces funguje na principu "kdo víc nabídne, ten získá". Dražba je vyhlášena na určitý den a hodinu a v tento okamžik zájemci přihazují cenu za nemovitost.

Skrz našeho partnera, portál monitordrazeb.cz můžete získat přehled o maximálním množství dražeb po celé České republice. Lze si filtrovat mnoho kritérií, takže se vám zobrazí opravdu jenom to, co skutečně hledáte.

Jak to funguje?

Dražby prohlížíte přímo v mapě od společnosti Google, kde jsou nemovitosti lokalizovány s přesností na metry. Aby se Vám s velkým množstvím dražeb pracovalo snadněji, můžete použít Filtr, pomocí něho si můžete nechat zobrazit je určité typy nemovitostí, dražby pořádané v určitém termínu, můžete také vyhledávat jak dražené podíly nemovitostí nebo jen celky.

Informace k dražbám jsou v mapách minimalizovány tak, abyste se rychle rozhodli, zda je pro Vás dražba (nemovitost) zajímavá či nikoliv. Tyto informace vyvoláte kliknutím na ikonu v mapě – barva ikon se liší dle typu nemovitosti.

V detailu dražby ovšem naleznete vše, co potřebujete vědět – tedy kdy a kde se dražba koná, kdo je dražitelem, jaká je odhadní a vyvolávací cena nemovitosti, můžete si zde prohlédnout fotografie a také získáte přístup k dražební vyhlášce a znaleckému posudku.

Vybrané dražby můžete označit a zařadit je do vrstvy „Oblíbené“, pokud se chcete k dražbě později vrátit, nebo přiřadit do vrstvy „Nezajímavé“, to když tato nemovitost vůbec neodpovídá Vašemu zájmu. Nemovitost o kterou máte zájem přiřadíte do vrstvy "Chci dražit".

[1] REGISTRACE

Začněte registrací skrz tento odkaz. Prvních 24 hodin máte úplně zdarma.

[2] VYHLEDÁVÁNÍ

Vyhledávejte nemovitosti podle svých kritérií - najdete opravdu jenom to, o co máte zájem.

[3] VÝBĚR DRAŽBY

Vyberte si dražby, kterých se chcete účastnit.

[4] FINANCOVÁNÍ

Pro dražbu zajistíme financování v podobě hypotečního úvěru.

[5] ZASTOUPENÍ V DRAŽBĚ

Pokud nemáte možnost se sami účastnit dražby nebo se bojíte „začátečnických“ chyb, můžeme Vás na základě plné moci v jakékoliv dražbě zastoupit.

[6] NOVÝ DOMOV

Po vydražení se stáváte majiteli nemovitosti.