služby

Investice, spoření & penze

Bankovní vklady, zlato, stříbro, akcie, půjčky peněz nebo dokonce dřevěné peletky. To  jsou nástroje, se kterými se v dnešní době běžně obchoduje. Cíl je vždy jasný - získat finance navíc. Nezáleží na tom, zda máte pár tisíc nebo million, zvažujete jednorázovou investici nebo dlouhodobější spoření menších částek.  Investovat může opravdu každý.

Poptávka klientů po zajímavých investicích neustále roste, spolupracujeme s prověřenými bankami a investičními společnostmi v České republice i ve světě.  Přinášejí běžné i alternativní investiční nástroje, z kterých jsme pro vás vybrali to nejzajímavější s ohledem na podmínky, výši zhodnocení a míru rizika.

BANKOVNÍ VKLADY


Banka se stává jakýmsi ochráncem vklad, což pro klienta znamená menší riziko. Je ale na klientovi, jakou možnost vkladu si zvolí a jaká společnost bude pro jeho investici ta nejlepší.

STAVEBNÍ SPOŘENÍ


Stavební spoření je stále oblíbenou formou spoření. Pro čechy je to po účtě v bance nejznámější finanční produkt a pro řadu domáností bývá jediným nástrojem, pomocí kterého si spoří a vytvářejí rezervu. Zhodnocení se snížilo, ale navíc přináši možnost dostupného úvěru na bydlení.

DOPLŇKOVÉ PENZIJNÍ SPOŘENÍ


V roce 2013 zavedený tří-pilířový systém důchodového spoření se mění a ruší se druhý pilíř. Zůstává ale třetí pilíř - doplňkové penzijní spoření. Rostoucí počet důchodců a snižující se počet ekonomicky aktivních povede ke snižování důchodu v poměru ke mzdám. U nových smluv sjednaných po 1. 1. 2013 je potenciál vyššího zhodnocení než v původních smlouvách penzijního připojištění.

PODÍLOVÉ FONDY A DLUHOPISY


Investiční nástroje, které přinášejí klientům zajímavé zhodnocení v poměru s rizikovostí produktů, ať se jedná o krátkodobé investice nebo dlouhodobý investiční horizont. Klient má možnost si zvolit podle své preference.

DRAHÉ KOVY


Zlato i stříbro se po dlouhá léta stalo oblíbenými investičními nástroji, jelikož se jedná o uchovatele hodnoty. Naši klienti část svých prostředků směřůjí právě do těchto investičních nástrojů, zvláště když mají záruku prvodržitelství.