služby

Pojištění života a majetku

Zabezpečení života pro případ nenadálé události, úrazové pojištění nebo třeba ochrana majetku. Se všemi oblastmi Vám rádi pomůžeme. Ale skutečně si myslíte, že pojištění nepotřebujete?

Příběh našeho klienta:
Bylo mi 23 let, celý život jsem hrál hokej, krajskou ligu. Při jednom zápase jsem nešťastně upadl hlavou na mantinel. Zůstal jsem naštěstí při vědomí a spoluhráčům mohl říct, že necítím nohy ani ruce. Už čtyři hodiny po nárazu jsem ležel na operačním stole. Po operaci mi lékaři sdělili, že mám porušenou krční páteř a rozdrcený sedmý obratel zasáhl míchu. Ochrnul jsem od prsou dolů.

Teď se ironicky usmívám nad tím, že mě tři měsíce před úrazem navštívil "pojišťovák" a nabízel mi pojistku se dvoumilionovým plněním za invaliditu. Tenkrát jsem ho odmítl se slovy, že už 20 let hraju hokej a nikdy se mi nic nestalo. Teď bych se rozhodl jinak.

ŽIVOTNÍ A ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ


Pojištění, které Vám pomůže překonat těžké chvíle a vrátit se do normálního života. Pojistit si můžete trvalé následky úrazu, invaliditu, pracovní neschopnost nebo i dokonce pobyt v nemocnici. Možné nastavení rizik je široké a naši odborní poradci vám rádi pomohou se zvolení individuálního nastavení pro smlouvu.

MAJETKOVÉ POJIŠTĚNÍ


Vlastníte nemovitost, vozidlo nebo jiný majetek? Potom určitě využíváte produkty jako je pojištění domácnosti nebo například havarijní pojištění. Tyto finanční produkty mají za úkol ochránit Váš majetek pro případ zničení, krádeže nebo loupeže. Nechte si spočítat novou nabídku, nejspíš budete příjemně překvapeni.

POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI


Často podceňované pojištění, ale podle našeho názoru jedno z nejdůležitějších. S příchodem nového občanského zákoníku přišla řada změn, které se projevili nejen v našich osobních životech, ale také v zaměstnání nebo v rámci držby nemovitosti.