služby

Pojištění firem & podnikatelů

Abyste se mohli plně věnovat svému podnikání, jsme připraveni nabídnout pomocnou ruku. V oblasti drobných i větších podnikatelů máme mnohaleté zkušenosti a spokojené klienty. Výjimkou není ani pojištění zemědělců a zemědělských objektů nebo speciálních profesí jako jsou advokáti nebo notáři. Stejně tak malé a střední podniky, větší korporace i zahraniční společnosti patří mezi dlouholeté klienty společnosti FINPLUS. V této oblasti jsme silným a pomocným partnerem, který dokáže připravit individuální řešení na míru, podle potřeb klienta.

Ze všeho nejdůležitější je rychlost a jednoduchost daného řešení a na tom vždy stojí úspěšný obchod. Korporace zejména oceňují individuální a odborný přístup, který vždy dokáže najít takové řešení, které odpovídá jejich skutečným potřebám a zapojit se i do případné informovanosti pro zaměstnance společnosti.

V této oblasti například každoročně připravujeme několik projektů pro firemní benefity, které napomáhají utvářet lepší vazby společnosti a jejich zaměstnanců.

ODPOVĚDNOST


Důležitý bod, který u každého podnikatele, větší společnosti nebo korporace - nutné správně nastavit a utvořit pojištění odpovědnosti. Ať už se jedná o pojištění odpovědnosti zaměstnanců nebo pojištění členů orgánů společnosti.

V oblasti podnikání se většina živnostníků několikrát denně dostává do smluvního vztahu se zákníkem. Co když vše nedopadne podle očekávání?

MAJETKOVÉ POJIŠTĚNÍ


Zajišťujeme kompletní pojištění celých areálů i jednotlivých objektů,  nemovitostí nebo kanceláří je záležitost, která musí být kvalitně zajištěna pro případná rizika.

SPECIÁLNÍ RIZIKA


Jedná se o rizika, která klient žádá pojistit nad rámec běžných pojištění. Ve většině případů jde o netypické profese a činnosti, které si vyžadují nestandartní pojištění. Typickým příkladem je převoz vozidla vašeho klienta mezi různými státi či vývoz zboží na americký trh - i s těmito pojištěními máme zkušenost.

ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY


Varianta, která může pro zaměstnance přinést spokojené a stabilní pracovní prostředí a motivaci k lepším výkonům a pro zaměstnavatele snížení fluktuace zaměstnanců a zvýšení efektivity práce.